• 20.04.2021 21:54

Де зможуть відпочити українці у 2021 році

Відпочинок

Яким буде туристичний сезон у 2021 році та які країни вже чекають українських туристів – читайте далі

Епідемія коронавірусу внесла значні корективи у плани мандрівників та туристів у 2020 році. Увесь світ закрив кордони та завмер в очікуванні. Сплановані відпустки у «теплих краях» та туристичні пригоди довелося відкладати на невизначений термін.

Джерела: УНІАН, Doba.ua

Пандемія

Як пандемія вплинула на туризм

Карантинні обмеження у 2020 році зробили подорожі майже неможливими. І досі є низка країн, які обмежують туристичні візити. Однак цілком виправдано зросла популярність внутрішнього туризму. Українці шукають цікаві та мальовничі місця десь поблизу, куди швидко і без проблем можна дістатись автомобілем. Зважаючи на досвід цілковитої ізоляції, все частіше організовують активні вікенди з поїздкою на природу, замість проведення часу перед комп’ютером чи телевізором.

Як зазначають експерти туристичної галузі, дещо змінились і звички мандрівників. Зокрема, більш популярною стала подобова оренда апартаментів. Українці вибирають окреме житло, де можна мінімізувати контакти з іншими людьми.

Стосовно напрямків, то взимку мандрівники обирають популярні гірські курорти, а влітку – море та озера. Наприклад, у липні та серпні на озері Світязь стався справжній бум відпочивальників. Дорогою до озера утворювались довжелезні затори, а забронювати житло можна було щонайменше за місяць до запланованої дати відпочинку.

Країни

Які країни чекають українських туристів влітку

У січні 2021 року стало відомо, що мінімум 29 країн готові приймати українських туристів влітку незалежно від ситуації з коронавірусом. Серед них – Албанія, Багамські острови, Домініканська республіка, Єгипет, Мальдіви, ОАЕ, Сейшельські острови, Туреччина, Хорватія, Чорногорія, Туніс та Ямайка.

Водночас, перед тим як забронювати тур, варто детально ознайомитись з правилами в’їзду до тієї чи іншої країни, адже вони постійно змінюються.

Що ж стосується країн Євросоюзу – тут мандрівникам слід бути обережнішими. Більшість європейських держав все ще не готові приймати туристів, а деякі навіть посилюють карантинні обмеження. Відкриті кордони у Європу здебільшого для тих, хто має дозвіл на роботу або близьких родичів. Також безперешкодно можуть подорожувати дипломати та люди, які їдуть на невідкладне лікування.

Подорожі

Чи будуть українці подорожувати більше у 2021 році

Можливості подорожувати у 2021 році все ще залежатимуть від ситуації з пандемією коронавірусу. Звичайно, значна кількість людей, які зазвичай заздалегідь планують свою літню відпустку, відмовиться від раннього бронювання турів, особливо за кордон. Водночас, як прогнозують експерти, українці відпочиватимуть довше, намагаючись поєднати роботу та відпочинок. І однією з основних вимог туристів буде наявність швидкісного інтернету, що дасть змогу працювати віддалено.

Тенденція до відкриття нових локацій в Україні також збережеться. Набиратиме популярності й екотуризм: екскурсії в дендропарки, природні заповідники та музеї просто неба, походи екостежками тощо.

Тож навіть якщо не вдасться полетіти на відпочинок в екзотичні заморські країни, пам’ятайте, в Україні ще є досить багато цікавих та незвіданих туристичних перлин.

Іванна Курило

One thought on “Де зможуть відпочити українці у 2021 році”
  1. Доброго дня! Як добре, що в таку холодну пору року ви зазначили «теплі» країни куди зараз можна поїхати та добре відпочити. Дякую вам за це.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.