• 20.04.2021 22:58

Настав час знімати маски

Маска

Шоу “Маска”

Початок 2021 року потішив прихильників яскравих перформансів виходом нового розважального шоу “Маска” на телеканалі “Україна”.

Джерела: сайт ТРК “Україна”, сайт ТРК “Україна”

Шоу

Протягом 12 випусків відомі особистості України змагаються за звання переможця. А саме – найкращого співака в масці, при цьому серед них не обов’язково мають бути лише співаки. Подейкують, що там є і спортсмени, і танцівники, і гумористи. Вже розкрито чотирьох персонажів: крапанку, лисицю, буйвола та паву.

Прем’єра четвертого випуску відбулась 13 лютого. В шоу виступали: буряк, носоріг, мольфар, чорний лев, циклоп та бабка. У номінацію після семи виступів потрапили пава та носоріг. За результатами глядацького голосування шоу покинула пава. Під маскою пави була схована співачка Ірина Федишин.

В чому ж суть шоу?

Проект “Маска” є адаптацією американського шоу “The Masked Singer”. Але, як завжди, на українському телебаченні все буде набагато яскравіше та масштабніше.

The masked singer

В шоу беруть участь 16 артистів, одягнених в надзвичайні костюми та маски. Голоси героїв змінюють тільки завдяки вокалу та підбору пісні. Кожен з них під час свого сольного виступу дає підказки про себе і журі разом із глядачами висловлюють припущення, хто ж це може бути. Після виступів всіх артистів, члени журі та глядачі в залі голосують за тих, хто найбільше їм сподобався. І ті двоє, що набрали найменшу кількість голосів, потрапляють до номінації. І ось кульмінаційний момент: за останніх двох артистів починають голосувати лише глядачі в студії. Переможений знімає з себе маску і назавжди вибуває з проєкту. Шоу буде продовжуватися, поки не залишиться одна зірка – найкращий співак в масці. Це має бути грандіозно, судячи із костюмів учасників.

Продюсери проекту доклали неймовірних зусиль, щоб шоу вийшло дійсно феєричним і цікавим. Сюрпризом стало те, що крім 16 основних учасників, ще будуть 10 масок, що розкриють себе одразу після виступу. Інтрига, яка тримає глядачів біля екрана та дає можливість миттєво перевірити свою інтуїцію. Шоу вже стало рекордсменом збираючи мільйони переглядів на YouTube та в ефірі телебачення.

Шоу Маска дає глядачам можливість дізнатися багато нових цікавих подробиць про життя своїх кумирів. Щоб зацікавити глядачів, зірки підуть на неймовірні кроки.

Ведучий шоу – Володимир Остапчук.
Члени журі – Андрій Данилко, Дзідзьо, Олег Винник, NK та Оля Полякова.

Їх коментарі та жарти нададуть проєкту неабиякої гостроти. Приєднуйтеся і ви до шанувальників нового неймовірного шоу “Маска”.

Фінал

Фінал шоу відбудеться 10 квітня 2021 року. А ти вже знаєш, хто ховається під масками?

Оксана Дегтярьова

3 thoughts on “Настав час знімати маски”
  1. Вокруг меня смыкается кольцо
    Меня хватают, вовлекают в пляску
    Так-так, мое нормальное лицо
    Все, вероятно, приняли за маску

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.