• 20.04.2021 22:09

Здоровий глузд і трішки британського гумору

Головне зображення Називай мене Кет

Новий комедійний серіал «Call Me Kat» від компанії FOX. Потішить фанатів «Теорії великого вибуху» та знавців британських стенд-апів.

Нещодавно, на початку січня телеканал FOX запустив в ефір новий комедійний телесеріал під назвою «Call Me Kat». Виконавиця головної ролі і продюсерка – Маїм Бялек, американська акторка, польського походження, добре відома за роллю Емі Фари Фаулер у сіткомі «Теорія великого вибуху». Емі була незмінною подружкою Шелдона Купера починаючи з четвертого сезону, якій таки вдалось витримати всі його забаганки і залишитись поряд, та навіть отримати певні преференції у вигляді шлюбу та щастя. Між героїнями акторки є дещо спільне – докторська степінь і оптимізм.

1 зображення Називай мене Кет

Телесеріал «Називайте мене Кет» розповідає про докторку математичних наук, яка переживає втрату батька досить своєрідно. Йде з університету та відкриває котокафе, сублімує усі свої переживання у піклування про тварин. Котокафе стає місцем сімейного відпочинку у Луїсвіллі, штат Кентуккі. Туди приходять погладити кота, знайти нового домашнього улюбленця, попити смачної кави та з’їсти щось із божественної випічки. Ще у котокафе є власна аудиторія у соцмережах та прямі трансляції з життя пухнастих красенів.

Незважаючи на свою соціальну депривацію Кет створює «команду мрії» зі своїх працівників і проживає багато захопливих моментів разом з ними. Ренді і Філ завжди поряд, і завжди готові підтримати будь-яку ініціативу героїні Бялек, навіть, найабсурднішу. Ренді – героїня Кайлі Пратт, відповідає за гостинність у закладі, а Філ – Леслі Джордан, чаклує над кондитерськими виробами. А втрьох вони – коло взаємодопомоги.

Шейла – мама Кет, яку бездоганно грає Свузі Кьорц, гіперопікаюча та мега-тривожна. Вона намагається постійно підшукати для доньки пару, переймається її зовнішнім виглядом та соціальним статусом. З нею важко, але цікаво. Шейла спонукає головну героїню діяти.

Ще одним надзвичайно важливим персонажем є Макс – Шаєн Джексон, колишнє захоплення Кет, який тривалий час подорожував Європою і зненацька повернувся до Луїсвіллю. Вони знайомі з коледжу, де пройшли пліч-о-пліч крізь велику кількість пригод. У них є спільна пристрасть караоке та фортепіано. Вони занадто довго знайомі, що власне й заважає Максу побачити в Кет не лише друга. Отож, краш і френдзона – все що потрібно для любовного замісу.

Персонажі сіткому балансують між здоровим глуздом, соціально схвальною поведінкою та пустощами і соромом, який доводиться відчувати кожного разу, коли втнеш щось чудернацьке.
Якщо вам здалось, що ви вже бачили щось подібне, то вам не здалось. Телесеріал «Називайте мене Кет» рімейк британського сіткому «Міранда» з Мірандою Харт у головній ролі, який йшов на BBC UK з 2009 по 2015 рік. У ньому багато специфічного англійського гумору і якщо після перегляду історії про Кет вам захочеться продовження, ви сміливо можете узятись за «Міранду». Не пожалкуєте!

Анна Новосад

One thought on “Здоровий глузд і трішки британського гумору”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.