• 20.04.2021 23:36

П’ятеро людей адміністрації Байдена, які найбільше вплинуть на ринки

Білий дім

У середу, 20 січня 2021 року Джо Байден офіційно став 46-м президентом США. Акції США при цьому зросли, а індекс S&P 500 досяг нового рекордного рівня закриття, а з початку року він виріс приблизно на 4%.

Джо Байден

У зв’язку з цим стратеги Charles Schwab опублікували імена п’ятьох членів адміністрації, рішення яких, на їх погляд, можуть справити найбільший вплив на ринки та інвесторів в найближчі місяці:

Камала Гарріс – Віце-президент

Камала Гарріс

Після приведення до присяги в середу двох нових сенаторів – демократів від Джорджії, Джона Оссоффа і Рафаеля Ворнока, тепер у Сенаті хитка рівність 50 на 50, з вирішальним голосом віце-президента. Це дає демократам лише крихку більшість, і Гарріс, ймовірно, частенько доведеться користуватися своїм вирішальним голосом для «проштовхування» в сильно розділеному Сенаті політичних інтересів адміністрації у таких областях, як стимулювання економіки, інфраструктура, охорона здоров’я і зміна клімату.

Джанет Єллен – Міністр фінансів

Джанет Єллен

Під час сенатських слухань по затвердженню її кандидатури, Єллен виступила за найбільш можливий пакет економічних стимулів, заявивши законодавцям, що «критично важливо діяти зараз», а побоювання з приводу державного боргу відкласти «на потім». Також в найближчі роки інвестори можуть розраховувати на тісну координацію між Казначейством і Федеральною резервною системою, враховуючи довгу історію Єллен і її тісні зв’язки з центральним банком.

Марті Волш – Міністр праці

Марті Волш

Волш, ймовірно, зосередиться на таких питаннях, як мінімальна заробітна плата і підвищення безпеки на робочому місці, але його відділ також має юрисдикцію над пенсійними ощадними планами, де у нього менше досвіду. Оскільки Конгрес, ймовірно, розгляне двопартійний законопроект про пенсійні заощадження у кінці цього року, департамент Волша буде грати ключову роль в реалізації будь-яких нових правил, які збільшують можливості для заощаджень.

Гері Генслер – Голова комісії з цінних паперів і біржах США

Гері Генслер

Очікується, що Генслер підвищить вимоги до розкриття інформації публічними компаніями у таких областях як зміна клімату, внески і вклади у політичні партії, розширить права акціонерів і зробить акцент на винагороди керівників. Також Генслер може розглянути питання про регулювання криптовалют, а також зіткнутися із тиском з боку прогресистів, що вимагають з’ясувати, чи не чиниться вплив на інвесторів-новачків з боку торгових додатків з метою спонукати їх на ризиковані інвестиції, які вони можуть не зовсім розуміти.

Рохіт Чопра – Директор Бюро фінансового захисту споживачів

Рохіт Чопра

Він повертається в агентство, яке було витіснене адміністрацією Трампа на задній план, але при адміністрації Байдена, як очікується, буде відігравати набагато важливішу роль щодо захисту справедливих правил кредитування і боротьбі зі зловживаннями з боку фінансових установ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.