• 20.04.2021 21:42

ВандаВіжн: такого ви від Марвелу не очікували

Disney

Ніякого спасання Всесвіту, тільки сімейний затишок у передмісті – таким міг би бути слоган, до нового серіалу про Ванду та Віжена, двох харизматичних Месників.

Джерела: Marvel Entertainment, Rotten Tomatoes

З 15 січня по 5 березня 2021 року на стрімінговому каналі Disney+ повністю вийшов до перегляду серіал «ВандаВіжн», про двох Месників, яких пов’язує не тільки спільна боротьба з руйнівними силами Всесвіту, а ще й сімейні узи. Веб-серіал складається з 9 коротких серій, в яких поступово маєвтично розкривається, що ж таки діється на екрані насправді.

Хто така Багряна Відьма?

Ванда Максимоф народилась у бідній країні в Східній Європі. Вигадана Соковія, якраз переживала революцію та становлення громадянського суспільства, коли Ванду та її брата-близнюка знайшов їхній батько Магніто (ще один неймовірний персонаж з коміксів) та запропонував доєднатись до його орґанізації, майже терористичної, яка продумує плани помсти людству. Отож, до зустрічі з Месниками, Ванда вела цілком «хуліганське» життя. Коли виявилось, що Ванда володіє не тільки телекінезом, а ще й вміє керувати чужими думками, контролювати психоемоційний стан інших, сіяти навколо хаос, та змінювати фізичні параметри навколишнього середовища і предметність, то до неї почали звертатись не інакше, як Багряна Відьма.

Роль Ванди Максимоф традиційно виконує Елізабет Олсен.

Синтезоїд Віжн та його здібності

Віжн – робот-андроїд, якого створили по різним версіям, то «Щ.И.Т.», то Альтрон, то Тоні Старк допрацював. У всіх варіантах, як основні елементи були задіяні камінь розуму та вібраніум – надміцний синтетичний матеріал. Віжн здатен літати, проходити крізь предмети, за потреби бути надміцним, його зброя суперінтелект та інфрачервоне проміння, яке він використовує як бластер. Синтезоїд вміє самовідновлюватись, а ще йому притаманний весь спектр людських емоцій та лицарський кодекс честі.

Роль Віжена у серіалі виконує Пол Беттані, британський кіноактор, який міцно вжився у роль андроїда з чутливим серцем.

Чи бувають службові романи серед Месників?

До появи в лавах Месників Багряної Відьми і Віжена, службові романи траплялись тільки одного разу – між Чорною Вдовою та Халком і то це навряд можна назвами тривалим епізодом у їхніх біографіях. А ось ніхто не заходив так далеко як ці двоє – ВандаВіжн)). Симпатія між ними виникла майже одразу. Почуття було не спинити.

Ванда і Віжен не зважаючи на протести інших одружились і, навіть, таємно Віжн придбав ділянку у передмісті Веств’ю, штат Нью Джерсі, щоб у майбутньому вести тихе сімейне життя у маленькому будиночку разом з дружиною, зі справжніми сусідами, зі справжніми дітьми, можливо, навіть, зі справжнім песиком.

Яке воно тихе життя в американському передмісті

Серіал «ВандаВіжн» привідкриває завісу, яким стало життя героїв, коли вони нарешті переїхали до омріяного будинку. Віжен влаштувався на звичайну роботу, до компанії яка веде розрахунки. Хоча так і не зрозуміло для чого усі ці обчислення? Ванда усіма силами намагається приховати свої чаклунські штучки, вдає перед сусідами звичайну домогосподарку. Ніби все окей, але все прісно як у «Плезентвіллі», і зовсім не схоже на геройський Всесвіт.

Такого повороту ви точно не очікували

У такому ритмі вам потрібно пережити усього лиш три монохромні серії, а після появи кольору на вас чекає більш динамічний розвиток подій. І не зрозуміло звідки йде магія. Це тільки Ванда чаклує, чи у Веств’ю є ще хтось, хто також не проти задіяти трішки своєї сили? Чому події так швидко розвиваються – увечері ти вагітна, а в обід наступного дня вже народжуєш двійню. Чому діти ростуть як на високосинтезованих дріжджах – день за рік, а іноді й за два. І чому врешті-решт ти маєш усе це втратити?

Разом з Вандою і Віженом переживаєш за все, а особливо коли розумієш, що це таки візія, омана і порожнеча. Боляче за Ванду та сумно за Віжена. При перегляді можна відчути весь сумбурний спектр емоцій героїв і по співпереживати разом з ними.

Marvel

Рейтинги «ВандиВіжн»

Критики схвально оцінили новий веб-серіал від Marvela. Більшість схиляється до того, що «ВандаВіжн» – новаторський, інтригуючий, не схожий на інші фільми у геройському Всесвіті. На сайті Rotten Tomatoes на початок березня було 93% позитивних відгуків від глядачів. Рейтинг серіалу на даний момент 91% схвалення, та 7,9 бала з 10. Цілком пристойний результат.

Моя вам порада: якщо ви прихильник Марвела, обов’язково перегляньте цей серіал. Персонажі відкриються вам в усій красі та з неочікуваних сторін. Якщо ви не прихильник геройського кіновсесвіту, вам можливо буде важко спочатку зрозуміти, що відбувається, але згодом ви втягнетесь і перетворитесь нехай не на фаната, то на співпереживуна.

Анна Новосад

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.